Aşağıdaki resimde gördüğünüz tweet’i 10 Temmuz 2015 günü Fenerbahçe’nin sansasyonel transferlerine istinaden yazmıştım, saolsun oyuncular, Şenol hoca ve yönetim beni mahçup etmedi, ve tabi ki muhteşem taraftarımız da öyle.Tüm sene boyunca karşımızdaki karanlık adamın masa başı oyunlarını bozmak için hem sahada hem sosyal medyada inanılmaz bir efor sarfettik, neredeyse hepsi olumlu sonuç verdi, suyun yönünü beraber değiştirdik.
Adsız
Bu şampiyonluk rabinin 80 milyon euro harcadığı ve elinde medya ordusu ve lobi gücüne sahip olduğu sezonda çok düşük bütçe ile, stadsız göçebe şekilde, lobisiz, doğru planlama, doğru hoca ve inanmışlıkla neler yapılabileceğinin en güzel örneği, “Bu sene o sene, bundan sonra her sene.” diye boşuna söylemedik.
Artık Şeref’imiz ve Hakkı’mızla kazandığımız harika bir şampiyonluk ve cehennem çukuru gibi muhteşem bir stadımız var, şampiyonluk apoleti takmış pırıl pırıl genç oyuncularımız ve daha büyük umutlarımız var, şampiyonluğu doya doya kutlayın, bayraklarınızı asın, tadını çıkarın.
Gelecek sene bu kupayı yine kaldıracağız, şampiyonlar liginde de kıvılcım gibi parlayıp gelecek yıllar için neler yapabileceğimizi göstereceğiz, kimsenin şüphesi olmasın Beşiktaş’ın altın çağı başlıyor, bu şampiyonluk ve Vodafone Arena bizim için yeni bir çağın başlangıcı olacak.
Bu şampiyonlukta büyük emeği olan ve unutulmaması gereken isimler var; Önder Özen’e, Demba Ba’ya, Atınç Nukan’a, Ersan Adem Gülüm’e sonsuz teşekkürler.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s